O nás

Již 15 let se zabýváme výukou lyžování a snowboardingu v Beskydech na profesionální úrovni s lidským přístupem. Naše stálá působiště jsou v těchto střediscích: Ski Sachovka v Beskydech, kde nabízíme kompletní služby.

Jsme řádnými členy Českého svazu lyžařských škol, což pro naše klienty znamená garantované pojištění pro odpovědnost za škody vzniklé na zdraví a majetku třetích osob způsobené činností naší lyžařské školy.

Všichni naši instruktoři jsou profesionálně školeni s licencí od APUL, ČSLŠ nebo AČS s mnohaletými zkušenostmi s výukou v českých horách, ale také v zahraničí.

Výuka je prováděna privátně, kdy má jeden instruktor jednoho až dva, výjimečně tři klienty. Pro více než tři klienty probíhá výuka ve skupině za velmi zvýhodněnou cenu.

Dále jsme také začali úzce spolupracovat s MŠ a ZŠ s výukou lyžařských kurzů. Těmto školám nabízíme kompletně zajištěný lyžařský výcvik, nebo výpomoc s výcvikem. Zkušenosti máme také s poskytnutím celkové organizace kurzu jako balíčku služeb (výuka praktická i teoretická, animační programy, závody, hry na sněhu i mimo něj, přednáškovou činnost, materiální zabezpečení kurzu aj.).

Zvláštní pozornost věnujeme těm nejmenším lyžařům, a to především laskavým a trpělivým způsobem, za který jsme našimi klienty nejvíce hodnoceni. Každý malý lyžař obdrží po skončení lekce diplom a maličkost na památku na společně strávené chvíle.

V každém středisku každoročně pořádáme závody o velmi zajímavé ceny, které dodávají sponzoři.

Druhým rokem spolupracujeme se značkou Ovocňák a jeho kvalitními produkty z českých zemí. V každém středisku, je tak zajištěn pro klienty pitný režim (teplý nebo studený čepovaný mošt).

Nezbytnou součástí našich služeb jsou cenově zvýhodněné předplatné několika lekcí dopředu (více informací ve střediscích), které se nám osvědčily zejména v předchozí sezoně 2015/ 2016.

Naší hlavní prioritou je spokojený klient, pro kterého odvádíme ty nejlepší služby se 100 % nasazením.

Za team Mount.SCHOOL – ski-carv-snb
Tomáš Hendrych
majitel školy